Bizden Haberler James Bond Yacht Classic Hotel'i tercih etti

James Bond, Fethiye'nin gözde ve sakin mevkii Karagözler'de beş gece konakladı.

James Bond, Fethiye'nin gözde ve sakin mevkii Karagözler'de butik belgeli Yacht Classic Hotel'in özel olarak tasarlanmış Penthouse süitinde toplam beş gece konakladı.

Otelin diğer önemli misafirleri; filmin dünyaca ünlü yönetmeni Sam Mendes, filmin prodüktörü Barbara Broccoli, Bond kızı Berenice Marlohe ve James Bond'un 3 kişilik beyin takımıydı. Koruma ordusuyla otelin iki katını tamamen kapatıldı. Otelin ikinci kuşak işletmecileri olan Batuhan Kaya ve Banuhan Argın kardeşler, James Bond ve ekibini olabildiğince rahat ettirmeye çalıştı.

Ünlü aktör Daniel Craig'in öğle ve akşam yemeği tercihi yine otelin restaurantında sunulan eşsiz Türk mutfağı ve deniz ürünleri oldu. Craig, Fethiye karidesini, özel soslu ıspanak üzeri lagos şişi ve asma yaprağına sarılmış ızgara hellimi çok beğendiğini ifade etti. Türkiye'nin ödüllü

şaraplarını beğeniyle tadan aktörün seçimi roze ve sauvignon blancdan yana oldu. Genellikle muhteşem manzaralı odasında dinlenmeyi tercih eden ünlü aktör, çekim sonrası yorgunluğunu ise otelin bahçesinde attı. Nazik ve

kibar tavırlarıyla dikkat çeken Daniel Craig, otele ve personele eksiksiz servislerinden dolayı çok teşekkür etti. Tüm güvenlik önlemlerinin üst düzeyde alındığı otelde korumalar etrafta kuş uçurmadı. Bu sessiz ve sakin ortamın huzurunu yaşayan aktörün rahat tavırları ekibi de rahatlattı.

Yeni bond kızı Berenice Marlohe ise zamanın çoğunu bahçede geçirdi. Denizin ve güneşin tadını çıkaran ünlü aktris sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Otelin önündeki küçük marinayı gezen ve marina misafirleriyle sohbet eden ünlü aktris otelin Türk hamamında kese ve köpük ardından da çikolata masajı yaptırdı. Ünlü yıldızın tercihi natural yiyecekler ve Akdeniz mutfağı oldu.

Yacht Classic Hotel tarafından Daniel Craig, Sam Mendes ve Berenice Marlohe'ye anı olarak antika muhtar çakmağı hediye edildi. Girişteki yorgunluğunu otelden ayrılırken atan Daniel Craig herkese tek tek teşekkür etti. Ünlü aktör İstanbul'da gerçekleştirmiş olduğu röpartajında ise sık sık Fethiye'de geçirdiği güzel zamandan bahsetti, Fethiye'nin doğasına ve koylarına bayıldığını ve huzur bulduğunu söyledi.